logo
 

biuro czynne: Pon - Pt. 10.00 - 18.00

Telefon 58 352 68 52

Czym są wycieczki objazdowe

Wycieczki objazdowe trwają od kilku do kilkunastu dni a ich celem jest zapoznanie się z krajem, regionem bądź miastem. Wycieczka objazdowa ma charakter kulturowo-edukacyjny, posiada ściśle określony program, podczas którego pod kierunkiem wykwalifikowanego pilota-przewodnika zwiedza i poznaje się miejsce docelowe.

Wycieczki objazdowe to przede wszystkim okazja do zwiedzania i poznania nowych, fascynujących miejsc i odkrywania ich historii oraz tajemnic. Proponujemy skorzystanie z naszych gotowych propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z programem wycieczek objazdowych i wyruszenia na wyprawę po przygodę, spotkanie z inna kulturąm wspólną zabawę oraz relaks i odpoczynek. Na naszej stronie internetowej znajdują się popularne i sprawdzone propozycje, jak również kilka nowości. Należy zabrać walizkę, dobry humor, resztę zostawcie Państwo nam :)

Realizacje celu wycieczki objazdowej dokonuje się przez unaocznienie przeszłości, odniesienie się do aktualnej sytuacji społecznej i kultury oraz poprzez przeżycia i odczucia podczas trwania samej wycieczki.

Środki transportu podczas wycieczki objazdowej zależa od jej programu. Najczęściej jest to transport autokarowy, aczkolwiej rónież możliwe jest dotarcie do kraju docelowego samolotem a następnie realizacja programu zwiedzania autokarem. W przypadku wycieczek objazdowych tzw. city break, czyli kilkudniowe zwiedzanie jednego miasta, korzysta się z transportu miejskiego tj. autobusy, metro, tramwaje. Dostępne są również wycieczki z transportem kolejowym oraz drogą wodną - żegluga morską lub śródlądową.

 

                           

Opublikowane na stronach www.studiopodrozy.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego 

Copyright © StudioPodróży '2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie projektowanie stron internetowych