Rezerwuj przez Internet 24h na dobę‚ 7 dni w tygodniu.


 

REZERWACJA WYJAZDU


1. Wybór oferty
Aby dokonać wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej. Korzystając z wyszukiwarki można dokładnie określić parametry wyjazdu By uściślić preferencje możemy wybrać wyszukiwanie szczegółowe, gdzie dostępne są dodatkowe opcje. Po kliknięciu przycisku szukaj można zobaczyć listę ofert spełniających wybrane kryteria.


2. Rezerwacja wycieczki
Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku rezerwuj. Za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie, przekażą nam Państwo dane niezbędne do przygotowania dokumentów. Wypełnienie formularza nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. gdyż jest to rezerwacja wstępna. Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do naszego biura, dalej nasz konsultant pomoże przy załatwieniu kolejnych formalności.


3. Podpisanie umowy i płatności
Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz pracownik skontaktuje się z Państwem (e-mail'em lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesyłana zostaje do Państwa (na podany adres e-mail lub numer faksu) wypełniona umowa-zgłoszenia wraz warunkami uczestnictwa.
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty. Wpłaty można dokonać dowolnym przelewem bankowym, kartą lub gotówką. W momencie podpisania umowy-zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Turystycznym.

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie odsyłają Państwo e-mailem lub faksem na numer (0-58) 742-58-22. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.
Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo danych osobowych podawanych w formularzu rezerwacyjnym. Każdego z naszych pracowników obowiązuje umowa o poufności, która obliguje do nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

4. Potwierdzenie

Po otrzymaniu podpisanej umowy oraz zaksięgowaniu płatności otrzymują Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz paragon za pośrednictwem Poczty Polskiej lub emailem w przypadku bliskiego terminu wyjazdu.

 

REZERWACJA BILETU LOTNICZEGO, AUTOKAROWEGO LUB IMPREZOWEGO

Rezerwacji biletów można dokonać w biurze, emailowo lub telefonicznie. Płatności za bilety przyjmujemy w formie gotówki lub przelewu.

Należy zwrócić szczególną uwagę na wpisywane dane uczestników oraz rezerwowane terminy. Po uregulowaniu należności otrzymują Państwo potwierdzenie rezerwacji biletów.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania prosimy o podanie kilku istotnych informacji odnośnie wyjazdu:

- najbliższy termin wyjazdu oraz określenie dnia powrotu

- kierunek i forma wyjazdu

- ilość uczestników, wiek dzieci

- preferowany standard zakwaterowania i formy wyżywienia

- indywidualne oczekiwania.

 

 

Potem można już tylko myśleć o tym, co spakować do swojej walizki!