Szanowni Państwo, już dziesiąty sezon zapraszamy w podróż w sprawdzone miejsca za pośrednictwem naszego biura. Kolejny rok służymy pomocą w doborze najlepszych ofert.
 
Cieszymy się bardzo że możemy zaprosić Państwa w podróż, podróż która zaczyna się od rozmowy z pracownikiem naszego biura. Wiemy jak ważny jest odpowiedni standard obsługi i oferowanych produktów, dlatego gwarantujemy każdej osobie indywidualne podejście, zaangażowanie, przygotowanie i prezentację ofert.
 
Nasza praca to nie tylko sprzedaż wycieczek, to również wyjazdy studyjne podczas których poznajemy lokalną bazę hotelową i wycieczki fakultatywne. Przemierzamy tysiące kilometrów aby zapewnić Państwu sprawdzony wypoczynek.
 
Co możemy dla Państwa zrobić :

Niezależnie od pory roku w naszym kraju znajdziemy dla Państwa wyjazdy wypoczynkowe na słoneczne i ciepłe plaże, wyszukamy najlepsze rodzinne hotele, tak aby dzieci miały znakomitą zabawę, a rodzice chwilę wytchnienia.

Dla miłośników zwiedzania zaproponujemy wycieczki objazdowe w wersji klasycznej jak i w wersji dla koneserów. Jeśli po zwiedzaniu chcieliby Państwo odpocząć na plaży polecamy wycieczki typu 7+7, zwiedzanie + wypoczynek.

Wyjazd w pojedynkę? Single, czemu nie ?! W większości naszych propozycji objazdowych proponujemy wyjazdy bez dopłat do pokoi jednoosobowych.

Na wakacje dla par zapraszamy do specjalnie przygotowanych hoteli tylko dla osób dorosłych.

Jesteśmy specjalistami w wyjazdach na narty samolotem do Włoch, Andory, Francji i Szwajcarii i autokarem do Austrii, Włoch i Francji. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi kontrahentami jesteśmy w stanie zrealizować wylot z każdego lotniska w Polsce.

 

 

Zapraszamy serdecznie, nie może Państwa zabraknąć wśród grona naszych zadowolonych Klientów !